ASPI-8040LR-330M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-8040LR-330M-T
JLCPCB Part #
C3222041
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
144mΩ 3.2A 3.2A 33uH ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS