ASPI-8040LR-330N-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-330N-T
JLCPCB Part #
C3221710
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
144mΩ 3.2A 3.2A 33uH ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS