ASPI-8040HS-1R0N-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-1R0N-T
JLCPCB Part #
C3223559
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
18A 1uH 24A 5.78mΩ ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS