ASPI-8030LR-330M-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-330M-T
JLCPCB Part #
C3223562
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
177mΩ 2.1A 3.1A 33uH ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS