ASPI-8040HS-100N-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-100N-T
JLCPCB Part #
C3224090
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10uH 5.2A 59.9mΩ 9A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS