ASPI-8030HS-1R5M-T
MFR.Part #
ASPI-8030HS-1R5M-T
JLCPCB Part #
C3222762
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
1.5uH 11A 13.3mΩ 24A ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS