ASPI-8040HS-100M-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-100M-T
JLCPCB Part #
C3221850
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10uH 5.2A 59.9mΩ 9A ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS