ASPI-0425-680M-T3
MFR.Part #
ASPI-0425-680M-T3
JLCPCB Part #
C2043211
Package
SMD,4x4mm
Description
350mA 350mA 68uH 852mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS