ASPI-8040LR-R22M-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-R22M-T
JLCPCB Part #
C3224780
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
1.35mΩ 220nH 22A ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS