ASPI-8030LR-100N-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-100N-T
JLCPCB Part #
C3223891
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10uH 3.8A 5.3A 55.1mΩ ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS