ASPI-8030LR-100M-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-100M-T
JLCPCB Part #
C3223528
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10uH 3.8A 55.1mΩ ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS