CDRH80D65BT150NP-221MC
MFR.Part #
CDRH80D65BT150NP-221MC
JLCPCB Part #
C2595991
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
220uH 475mΩ 730mA 940mA AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS