AMXLA-Q6030-1R0M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q6030-1R0M-T
JLCPCB Part #
C3222600
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
13A 14A 1uH 8mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS