AMXLA-Q6030-1R5M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q6030-1R5M-T
JLCPCB Part #
C3223448
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1.5uH 11A 12A 13.2mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS