AMXLA-Q6030-2R2M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q6030-2R2M-T
JLCPCB Part #
C3222189
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
11A 15.8mΩ 2.2uH 9A AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS