AMXLA-Q6030-150M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q6030-150M-T
JLCPCB Part #
C3224741
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
114mΩ 15uH 2.8A 3.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS