AISC-1008HQ-39NJ-T
MFR.Part #
AISC-1008HQ-39NJ-T
JLCPCB Part #
C2049218
Package
SMD,2.1x2.6mm
Description
1.3A 39nH 90mΩ ±5% SMD,2.1x2.6mm Power Inductors ROHS