AIML-0805HC-4R7M-T
MFR.Part #
AIML-0805HC-4R7M-T
JLCPCB Part #
C7214044
Package
0805
Description
100mA 250mΩ 35MHz 4.7uH ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS