AIML-0603HC-4R7M-T
MFR.Part #
AIML-0603HC-4R7M-T
JLCPCB Part #
C2044137
Package
0603
Description
4.7uH 500mΩ 50MHz 60mA ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS