ASPI-F1060-4R7M-T
MFR.Part #
ASPI-F1060-4R7M-T
JLCPCB Part #
C3220910
Package
SMD,11.9x11mm
Description
10.72mΩ 14A 22A 4.7uH ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS