AIML-0805HC-1R5M-T
MFR.Part #
AIML-0805HC-1R5M-T
JLCPCB Part #
C1330140
Package
0805
Description
1.5uH 160mΩ 180mA 60MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS