AIAC-4125C-R090J-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIAC-4125C-R090J-T
JLCPCB Part #
C2045094
Package
SMD,4.4x9mm
Description
14mΩ 3.5A 90nH ±5% SMD,4.4x9mm Power Inductors ROHS