AIAC-4125C-R222J-T
MFR.Part #
AIAC-4125C-R222J-T
JLCPCB Part #
C1332069
Package
SMD,4.4x9mm
Description
14mΩ 222nH 3A ±5% SMD,4.4x9mm Power Inductors ROHS