ATFC-0201HQ-1N5B-T
MFR.Part #
ATFC-0201HQ-1N5B-T
JLCPCB Part #
C2042161
Description
1.5nH 14@500MHz 150mΩ 600mA 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS