AIAC-4125C-R206J-T
MFR.Part #
AIAC-4125C-R206J-T
JLCPCB Part #
C2052616
Package
SMD,4.4x9mm
Description
10.5mΩ 206nH 3A ±5% SMD,4.4x9mm Power Inductors ROHS