AIAC-4125C-R111J-T
MFR.Part #
AIAC-4125C-R111J-T
JLCPCB Part #
C1332537
Package
SMD,4.4x9mm
Description
111nH 3.5A 9.5mΩ ±5% SMD,4.4x9mm Power Inductors ROHS