AIAC-4125C-R380J-T
MFR.Part #
AIAC-4125C-R380J-T
JLCPCB Part #
C2045016
Package
SMD,4.4x9mm
Description
2.5A 25.5mΩ 380nH ±5% SMD,4.4x9mm Power Inductors ROHS