SP10F-24-5S
MFR.Part #
SP10F-24-5S
JLCPCB Part #
C7364831
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 10W 2.25kV 2A 5V 84% 9V~36V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS