PTKM250-50
MFR.Part #
PTKM250-50
JLCPCB Part #
C17350962
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
1.84A 160mΩ 250uH 310mA ±10% 插件,15.9x7.6mm Power Inductors