PTKM330-50
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM330-50
JLCPCB Part #
C17580898
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
1.69A 190mΩ 270mA 330uH ±10% 插件,15.9x7.6mm Power Inductors