PTKM25R-50
MFR.Part #
PTKM25R-50
JLCPCB Part #
C17330943
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
1A 20mΩ 25uH 5.2A ±10% 插件,15.9x7.6mm Power Inductors ROHS