SLP682M025C1P3
MFR.Part #
SLP682M025C1P3
JLCPCB Part #
C7316894
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.4A@120Hz 25V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 6800uF 88mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS