SLPX681M180A5P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX681M180A5P3
JLCPCB Part #
C5754362
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2.48A@120Hz 22mm 293mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 680uF ±20% Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS