BLH605K801A062
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH605K801A062
JLCPCB Part #
C3785497
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 6uF 800V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS