381LQ821M250K032
MFR.Part #
381LQ821M250K032
JLCPCB Part #
C3722967
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 202mΩ@120Hz 250V 2A@120Hz 30mm 37mm 820uF ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS