420MXG120MEFCSN25X25
MFR.Part #
420MXG120MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1664834
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.33A@10kHz 10mm 120uF 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 420V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS