AFK338M25R44VT-F
MFR.Part #
AFK338M25R44VT-F
JLCPCB Part #
C2443164
Package
SMD,D18xL16.8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.545A@120Hz 25V 3300uF 33mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D18xL16.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS