FWPQ2814L-330K
MFR.Part #
FWPQ2814L-330K
JLCPCB Part #
C7196889
Package
SMD,28x19.3mm
Description
1.62mΩ 3.3A 33uH ±10% SMD,28x19.3mm Power Inductors ROHS