RDC50-222K-RC
MFR.Part #
RDC50-222K-RC
JLCPCB Part #
C5863912
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
2.2mH 338mΩ 4.1A ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS