FWPQ2814L-100K
MFR.Part #
FWPQ2814L-100K
JLCPCB Part #
C5645580
Package
SMD,28x28mm
Description
1.62mΩ 10uH 17.6A ±10% SMD,28x28mm Power Inductors ROHS