FWPQ2814L-220K
MFR.Part #
FWPQ2814L-220K
JLCPCB Part #
C6048891
Package
SMD,28x19.3mm
Description
1.62mΩ 22uH 6.8A ±10% SMD,28x19.3mm Power Inductors ROHS