RB855-221K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RB855-221K-RC
JLCPCB Part #
C6637360
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.04Ω 220uH 540mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS