PZ1AH24B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH24B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7030364
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1W 1uA@18V 22.8V~25.2V 24V 750Ω SOD-123HE Zener Diodes ROHS