PZ1AH4V7B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH4V7B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6256933
Package
SOD-123HE
Description
10uA@1V 1W 4.7V 7Ω SOD-123HE Zener Diodes ROHS