PZ1AH22B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH22B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6256924
Description
15Ω 1W 1uA@16V 22V SOD-123HE Zener Diodes ROHS