BZX84C20-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C20-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5605645
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@14V 19V~21V 20V 225Ω 410mW 55Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS