PZ1AH30B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH30B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7266645
Description
15Ω 1W 1uA@22V 30V SOD-123HE Zener Diodes ROHS