477AVG025MFBJ
MFR.Part #
477AVG025MFBJ
JLCPCB Part #
C7020424
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 13.5mm 1500hrs@125℃ 18mΩ 212.5mA@120Hz 25V 3.5mm 470uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS