157ALG035MFBJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
157ALG035MFBJ
JLCPCB Part #
C6976975
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 13.5mm 1500hrs@125℃ 150uF 170mA@120Hz 23mΩ 3.5mm 35V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS