BLH106K701A082
MFR.Part #
BLH106K701A082
JLCPCB Part #
C3794614
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 700V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS